top of page

Prawo pracy

Pomagamy we wszystkich sporach z zakresu prawa pracy, w tym w szczególności w związku z rozwiązaniem umów o pracę, dyskryminacją w zatrudnieniu, stosowaniem mobbingu

Kancelaria pomaga Klientom Indywidualnym we wszystkch sprawach z zakresu prawa pracy. Udzielamy pomocy prawnej w szczególności w sprawach związanych z rozwiązaniem umowy o pracę za wypowiedzeniem oraz bez wypowiedzenia, w tym w sprawach związanych z nieuzasadnionym lub niezgodnym prawem wypowiedzeniem. Reprezetujemy Klientów w sprawach roszczeń o przywrócenie do pracy oraz odszkodowanie. Doradzamy w kwestiach uprawnień pracowniczych oraz obowiązków pracodawcy.

Pomagamy Klientom Indywidualnym we wszystkich sprawach związanych z prawem pracy. Pomoc prawna najczęściej dotyczy wszystkich aspektów związanych z rozwiązaniem umowy o pracę przez pracodawcę za wypowiedzeniem lub bez wypowiedzenia. Reprezentujemy pracowników w sprawach roszczeń o przywrócenie do pracy oraz odszkodowanie oraz wynagrodzenie za okres wypowiedzenia. Doradzamy także w sytuacjach związanych z chęcią zakończenia stosunku pracy przez pracownika np. w przypadku chęci zmiany pracodawcy. Prowadzimy postępowania związane z nierównym traktowaniem w zatrudnieniu, jak również wyjaśniamy wszystkie aspekty prawne związane ze stosunkiem pracy, w tym dotyczące urlopów, urlopów macierzyńskich oraz telepracy.

 

Pomoc w sprawach pracowniczych.

Udzielamy pomocy prawnej we wszystkich sprawach z zakresu prawa spadkowego, w szczególności w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku i zachowek.

Pomagamy ustalić składniki i wartość masy spadkowej.

 Osobą odpowiedzialną za sprawy z zakresu prawa rodzinnego w naszej Kancelarii jest adwokat Oskar Sokolnicki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 505 670 197.

Zrzut ekranu 2018-11-23 o 00.36.52.png

adwokat

Oskar Sokolnicki

tel. 505 670 197

Logo%20Klient%20Indywidualny_edited.png

Obszary praktyki

Obszary naszej praktyki z zakresu prawa spadkowego to w szczególności:

  • Sprawy związane z rozwiązaniem umowy o pracę przez pracodawcę

  • Sprawy związane z chęcią rozwiązania umowy o pracę przez pracownika

 

  • Roszczenia o przywrócenie do pracy, odszkodowanie, wynagrodzenie

  • Doradztwo w zakresie uprawnień pracowniczych oraz obowiązków pracodawcy

 

bottom of page