top of page

Media i wydarzenia

W kancelarii Płonka Ozga Sokolnicki dbamy o dobry kontakt z mediami. Regularnie wypowiadamy się w istotnych sprawach prawnych dla telewizji TVN 24, Polsat News, Superstacja oraz TVP, jak również dla największych portali internetowych takich, jak Onet oraz Wirtualna Polska, a także dla radia oraz ogólnopolskiej prasy, w tym dla Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej oraz Gazety Wyborczej. Bierzemy także udział, jako prelegenci w ważnych wydarzeniach, konferencjach i szkoleniach.

Telewizja

Media

Polecamy

Minister Zbigniew Ziobro chce wprowadzić możliwość konfiskaty majątku osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa oraz osoby, na którą przepisano majątek. Projekt budzi wiele zastrzeżeń, o czym w wywiadzie dla TVN 24 Radosław Płonka.

Media

Warto obejrzeć

Zakaz handlu w niedziele - to główny temat programu "Bilans" w TVN24 BiS. Radosław Płonka w debacie z Andrzejem Radzikowskim z Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

Media

Warto obejrzeć

Radca prawny Łukasz Ozga wziął udział w debacie Dziennika Gazety Prawnej "Sieć 5G w budowie. Ustawa coraz bliżej, wątpliwości coraz więcej". Uczestnikiem debaty był m.in. były wicepremier Janusz Piechociński.

Media

Telewizja

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów dotyczących aktualnych, ważnych kwestii poruszanych w przestrzeni publicznej, takich jak m.in. reforma wymiaru sprawiedliwości, afera KNF oraz afera Amber Gold, jak również dotyczących zagadnień prawnych, istotnych z punktu widzenia wszystkich obywateli.