top of page

Kim jesteśmy?

Kancelaria Płonka Ozga Sokolnicki Adwokaci i Radcowie Prawni założona została w 2013 r. przez adwokata Radosława Płonkę oraz radcę prawnego Łukasza Ozgę. Od początku działalności kancelaria obsługuje klientów prowadzących działalność gospodarczą, jak również klientów indywidualnych. Siedizba kancelarii znaduje się w Warszawie, jednak kancelaria udziela pomocy na terenie całej Polski.

Poznaj nasz zespół

Największą wartością każdego przedsiębiorstwa są tworzące je osoby. W skład naszego zespołu wchodzą założyciele kancelarii adwokat Radosław Płonka oraz radca prawny Łukasz Ozga, jak również wspólnik kancelarii adwokat Oskar Sokolnicki, który współpracuje z kancelarią niemal od początku jej powstania. Nad wszystkimi sprawami pracujemy wspólnie, łącząc naszą wiedzę i doświadczenie w celu osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów.

Adwokat

Radosław Płonka jest adwokatem oraz założycielem i wspólnikiem kancelarii. Pełni fukncję eksperta BCC ds. prawa gospodarczego, jak również jest członkiem Konwentu BCC.

Tel.: 501-177-515

_MG_0894jpg_edited.jpg

Radca prawny

Łukasz Ozga jest radcą prawnym oraz założycielem i wspólnikiem kancelarii. Pełni fukncję eksperta BCC ds. rozwiązywania sporów i procesów sądowych, jak również jest członkiem Konwentu BCC.

Tel.: 506-555-470

Adwokat

Oskar Sokolnicki jest od 2022 r. wspólnikiem kancelarii, a od początku swojej kariery zawodowej adwokatem związanym z kancelarią Płonka Ozga Sokolnicki Adwokaci i Radcowie Prawni.

Tel.: 505-670-197

Oskar Sokolnicki_edited.jpg
bottom of page